Backend vývojár | Vedúci vývojového tímu

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • Podieľanie sa na vývoji vlastného interného systému
  • Práca v systéme VisualFoxpro a PLSQL a na webovej platforme C# .NET
  • Práca v kolektíve

Zamestnanecké výhody, benefity

  • Zázemie v silnej, stabilnej spoločnosti
  • 5 týždňová dovolenka
  • Závodné stravovanie
  • Stravné lístky plne hradené zamestnávateľom nad rámec zákona
  • Po roku zamestnania 2x ročne finančné bonusy
  • Firemné akcie
  • Podporujúci kolektív IT pracovníkov

Požiadavky na zamestnace

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním:

Stredoškolské s maturitou
Nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore:

IT zameranie

Počet rokov praxe:

8

Jazykové znalosti

Anglický jazyk – Stredne pokročilý (B2)

Osobnostné predpoklady a zručnosti:

  • 8 ročná skúsenosť s OOP jazykmi (C#, Java, atď.)
  • Výborná znalosť v oblasti vývoja webových API v ASP.NET Core
  • Skúsenosť s návrhom a implementáciou microservice architektúry
  • Výborná znalosť SQL a niektorého z ORM frameworkov (Entity Framework, Hibernate, atp.)
  • Schopnosť viesť tím vývojárov
  • Skúsenosť s architektúrou CQRS a DDD
  • Znalosť technológií Kubernetes, Docker a CI/CD pipelines
  • Základná znalosť frontend technológií Angular, React, alebo Vue.JS

Kontaktujte nás

Katarína Vargová

kvargova@metrans.sk

+421 313 234 257, +421 918 776 927

Zdieľajte túto príležitosť