Náborár/ka

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • Vyhľadávanie (aj na sociálnych sieťach) a nábor nových zamestnancov
  • Selekcia uchádzačov, výber vhodných uchádzačov na rôzne pracovné pozície v spoločnosti
  • Inzerovanie voľných pracovných miest v printových a online médiách

Zamestnanecké výhody, benefity

  • Po skúšobnej dobe úprava platu
  • Kvartálne odmeny do výšky 2 základných platov ročne
  • Stravné plne hradené zamestnávateľom nad rámec zákona
  • Poskytujeme komplexné zaškolenie
  • Zaručujeme stabilitu veľkej medzinárodnej spoločnosti
  • Tímovosť – sme mladý, priateľský kolektív
  • Príjemné pracovné prostredie

Požiadavky na zamestnanca

  • Prax: aspoň 3 roky
  • Kultivovaný slovný prejav, schopnosť vyjadrovania sa
  • Prezentačné zručnosti
  • Organizačné zručnosti a dobré plánovanie práce

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním

Úplné stredné odborné vzdelanie
Úplné stredné všeobecné vzdelanie

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk – Vysoká (C1 a C2)
Anglický jazyk – Stredne pokročilý (B1 a B2)
Maďarský jazyk – Stredne pokročilý (B1 a B2)

Počítačové zručnosti

Kancelárske balíky – Microsoft Word – pokročilá
Kancelárske balíky – Microsoft Excel – pokročilá
Kancelárske balíky – Microsoft Outlook – pokročilá

Všeobecné spôsobilosti

  • Prezentovanie
  • Komunikácia (jednanie s ľuďmi)
  • Organizovanie a plánovanie práce

Osobnostné predpoklady a zručnosti

  • Komunikatívnosť
  • Precíznosť (presnosť)
  • Spoľahlivosť

Radi vám povieme viac a predstavíme vám, ako by mohla vyzerať vaša nová a lepšia kariéra v METRANS. Pošlite nám svoj životopis a dohodnite si osobné stretnutie. Budeme sa tešiť!

Kontaktujte nás

Katarína Vargová

kvargova@metrans.sk

+421 313 234 257, +421 918 776 927

Zdieľajte túto príležitosť

Zaujala vás táto príležitosť?​

Zadajte svoju e-mailovú adresu a my vám do e-mailu zašleme odkaz na neskoršiu odpoveď.