Vodič kontajnerového prekladača

Náplň práce:

  • Zabezpečuje prekládku kontajnerov medzi ťahačmi, žeriavmi a depom
  • Hlási každú poruchu žeriava pracovníkovi údržby
  • Manipulačné práce

Zamestnanecké výhody, benefity:

  • + 50,- EUR osobné ohodnotenie + príplatky za zmennosť, nočná práca hradená nad rámec zákona
  • + kvartálne odmeny do výšky 2 základných platov ročne
  • Zabezpečenie osvedčenia na spôsobilosť výkonu práce na kontajnerovom prekladači na náklady spoločnosti
  • Poistenie zodpovednosti za škodu spôsobenú pri výkone povolania plne hradené zamestnávateľom
  • Stravné plne hradené zamestnávateľom nad rámec zákona
  • Poskytujeme kompletné zaškolenie
  • Zaručujeme stabilitu veľkej medzinárodnej spoločnosti
  • Tímovosť – sme mladý, priateľský kolektív
  • Seriózny a otvorený prístup – komunikujeme otvorene a transparentne

Požiadavky na zamestnaca:

Prax: aspoň 6 mesiacov, prax vo vedení VZV je vítaná

Preukaz obsluhy motorových vozíkov podľa zákona č. 124/2006 Z.z. (§ 16 ods. 1)

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním:

Stredné odborné vzdelanie

Osobnostné predpoklady a zručnosti:

  • Pozornosť
  • Spoľahlivosť
  • Technický talent

Kontaktujte nás

Katarína Vargová

kvargova@metrans.sk

+421 313 234 257, +421 918 776 927

Zdieľajte túto príležitosť