Colný deklarant

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

– Spracovanie colných vyhlásení v importe, exporte a tranzite.
– Príprava podkladov k colnému konaniu.
– Prejednávanie colných konaní na colnom úrade.

Zamestnanecké výhody, benefity

– Kvartálne odmeny až do výšky dvoch základných platov ročne.
– Finančný príspevok na stravovanie plne hradený zamestnávateľom.
– Odchodné do dôchodku nad rámec Zákonníka práce podľa dĺžky pracovného pomeru v našej spoločnosti.
– 5 týždňov dovolenky ročne pre všetkých zamestnancov bez ohľadu na vek.
– 1 deň plateného voľna v deň narodenia vlastného dieťaťa.
– 1 deň plateného voľna v deň nástupu vlastného dieťaťa do 1. triedy základnej školy.
– Odmena za doporučenie zamestnanca.
– Vernostná odmena.
– Vzdelávanie zamestnancov.
– Moderná jedáleň v priestoroch spoločnosti zabezpečuje nielen obedy, ale aj pestré raňajky a rýchle občerstvenie počas dňa.
– Moderné pracovné prostredie s kvalitnými pracovnými prostriedkami.
– Zabezpečenie pitného režimu – pitná voda v bareloch.
– Nápojové a potravinové automaty.
– Spoločenské akcie.
– Welcome balíček pre zamestnanca v prvý deň nástupu do práce.
– Darček na konci roka.
– Vitamínové balíčky.
– 2 dni v mesiaci HO.

Informácie o výberovom konaní

Ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem.
V prípade záujmu o túto pracovnú ponuku, pošlite nám prosím Váš životopis na: hr@metrans.sk.
V predmete mailu označte prosím názov pozície.
Všetky zaslané životopisy a motivačné listy sú v súvislosti s realizáciou výberového konania v zmysle zákona o ochrane osobných údajov uchovávané po dobu šesť mesiacov. Po tejto lehote v zmysle toho istého zákona budú Vaše osobné údaje zlikvidované. Získané osobné údaje nikomu neposkytujeme, nesprístupňujeme ani nezverejňujeme.

Požiadavky na zamestnanca

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk – Začiatočník (A2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel – Pokročilý
Microsoft Word – Pokročilý
Microsoft Outlook – Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Osobnostné predpoklady a zručnosti

– precíznosť
– silný zmysel pre tímovú spoluprácu
– zodpovednosť, samostatnosť

Kontaktujte nás

Katarína Vargová

kvargova@metrans.sk

+421313234257, +421918776927

Zdieľajte túto príležitosť

Zaujala vás táto príležitosť?​

Zadajte svoju e-mailovú adresu a my vám do e-mailu zašleme odkaz na neskoršiu odpoveď.