Vyvíjame a vylepšujeme jeden z najsofistikovanejších IT systémov v SR

IT

Core systém vlastného vývoja

riadiaci prepravu tovaru po celej Európe

Proces logistiky sa nezaobíde bez inteligentného riadiaceho systému. V METRANS sme vyvinuli vlastné riešenie, pokrývajúce proces prepravy z bodu A do bodu Z. Tento systém kontinuálne vylepšujeme a inovujeme, a momentálne pracujeme na jeho tretej generácii. Ide o veľmi rozmanitý systém, ktorý riadi celý transport tovaru a materiálu. Od nakládky prepravných kontajnerov z lodí v hlavných európskych prístavoch, cez ich cestu po železnici na terminál, až k poslednej časti ich cesty po cestách ku koncovému zákazníkovi.

Hlavné technológie sú: C#, .NET CORE, Angular, Node Js., TypeScript,

Autorské riešenie

dlhodobý robustný projekt

Náš tím je architektom celého riešenia. Podieľame sa na dizajne a prinášame vlastné nápady a inovácie. Je to dlhodobá práca – neskáčeme z projektu na projekt, ale tvoríme riešenie, ktoré bude slúžiť roky. Výsledky svojej práce u nás uvidíte ihneď. A to doslova: Za oknami kancelárie máme železničný terminál, kde presuny a skladanie jednotlivých kontajnerov riadi náš systém. Hoci sa sústredíme na jeden veľký projekt, naša práca nie je fádna. Core systém integrujeme s tretími stranami a vnútorná rozmanitosť systému zahŕňa množstvo špecializovaných modulov.

Dôraz na kvalitu

nie kvantitu

Náš tím je zodpovedný za vývoj a rozvoj kompletného IT riešenia pre jednu z najúspešnejších spoločností v odbore intermodálnej prepravy v strednej Európe. Vaša práca u nás bude mať obrovský vplyv. Prevažná väčšina tovaru a materiálu putuje po svete práve v nákladných kontajneroch a aj vaša práca tak môže byť tým, čo dostane tovar na pulty obchodov.

Zakladáme si na stabilite a férovom jednaní. Vieme si vzájomne vyjsť v ústrety a prácu na takto komplexnom software nikde inde v SR nenájdete.

Staňte sa architektmi veľkých riešení

Dôvody prečo METRANS

Istota a stabilita

Zázemie veľkej a stabilnej spoločnosti, ktorá je lídrom vo svojom odbore. Nestriedame projekty, ale sústredíme sa na vysoko kvalitné holistické riešenie

Skvelý kolektív

Všetko je to o ľuďoch. Skvelý tím spolupracovníkov bol a je jednou z priorít našej firmy

Nadštandardné odmeňovanie

Okrem vysoko konkurencieschopnej mzdy tiež zahŕňa 2x ročne bonusy a množstvo ďalších benefitov

Komfortné pracovisko

Nemáme open-space. Kancelárie sú veľmi dobre dostupné (parkovanie zaistené). Pracovisko máme vybavené ergonomicky

Šéf nám varí pivo

Náš CTO má hobby, z ktorého má radosť celý tím

Priestor na realizáciu

Každý člen tímu sa podieľa aj na dizajne riešení

PRÁVE TERAZ HĽADÁME

Dunajská Streda
2150 EUR + po roku zamestnania 2x ročne finančné bonusy