Autoelektrikár

Náplň práce

  • Údržba, oprava prekladacích zariadení na prekládku kontajnerov so špecializáciou na autoelektriku
  • Od uchádzača požadujeme okrem bežnej opravárenskej činnosti ovládať prácu s diagnostickými prístrojmi aj na diagnostiku spaľovacích motorov
  • Ďalšie podrobnosti budú prezentované na osobnom pohovore

Zamestnanecké výhody, benefity

  • Stravné plne hradené zamestnávateľom nad rámec zákona
  • Zázemie a stabilita veľkej medzinárodnej spoločnosti
  • Poskytujeme kompletné zaškolenie
  • Priateľský a profesionálny kolektív
  • Po zaučení zvýšenie platu + kvartálne odmeny do výšky 2 základných platov ročne
  • Poistenie zodpovednosti za škodu spôsobenú pri výkone povolania plne hradené zamestnávateľom

Požiadavky na zamestnanca:

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním:

Stredné odborné vzdelanie – 24 Strojárstvo a ostatná kovospracúvacia výroba II

Vzdelanie v odbore:

Odbor: strojný mechanik, resp. odbor: mechanik opravár – stroje a zariadenia

Vodičský preukaz

Skupina B

Pozícia je vhodná pre absolventa:

Áno

Osobnostné predpoklady a zručnosti:

  • Praktické myslenie
  • Spoľahlivosť
  • Precíznosť (presnosť)

Všeobecné spôsobilosti:

  • Fyzická zdatnosť
  • Samostatnosť

Kontaktujte nás

Katarína Vargová

kvargova@metrans.sk

+421 313 234 257, +421 918 776 927

Zdieľajte túto príležitosť