Elektrotechnik

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme uchádzačov so zameraním na slaboprúdovú a silnoprúdovú elektroniku, kto bude:

  • sledovať technický stav elektrických zariadení areálu terminálu kontajnerovej dopravy
  • vykonávať opravy a údržbu elektrických zariadení areálu a portálových žeriavov, hlavne v oblasti elektrických zariadení
  • nahlasovať potrebu nákupu náhradných dielov k elektrickým zariadeniam a k žeriavom

Zamestnanecké výhody, benefity

  • kvartálne odmeny do výšky 2 základných platov ročne
  • stravné plne hradené zamestnávateľom nad rámec zákona
  • poistenie zodpovednosti za škodu spôsobenú pri výkone povolania plne hradené zamestnávateľom
  • zázemie a stabilita veľkej medzinárodnej spoločnosti
  • perspektívna práca v modernej spoločnosti
  • poskytujeme kompletné zaškolenie
  • priateľský a profesionálny kolektív

Požiadavky na zamestnanca

Prax aspoň 1 rok

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním

stredoškolské s maturitou

nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Osobnostné predpoklady a zručnosti

  • pozornosť
  • spoľahlivosť
  • flexibilita
  • technický talent

Radi vám povieme viac a predstavíme vám, ako by mohla vyzerať vaša nová a lepšia kariéra v METRANS. Pošlite nám svoj životopis a dohodnite si osobné stretnutie. Budeme sa tešiť!

Kontaktujte nás

Katarína Vargová

kvargova@metrans.sk

+421 313 234 257, +421 918 776 927

Zdieľajte túto príležitosť

Zaujala vás táto príležitosť?​

Zadajte svoju e-mailovú adresu a my vám do e-mailu zašleme odkaz na neskoršiu odpoveď.