Elektrotechnik

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme uchádzačov so zameraním na slaboprúdovú a silnoprúdovú elektroniku, kto bude:

  • sledovať technický stav elektrických zariadení areálu terminálu kontajnerovej dopravy
  • vykonávať opravy a údržbu elektrických zariadení areálu a portálových žeriavov, hlavne v oblasti elektrických zariadení
  • nahlasovať potrebu nákupu náhradných dielov k elektrickým zariadeniam a k žeriavom

Zamestnanecké výhody, benefity

  • kvartálne odmeny, t.j. až do výšky dvoch základných platov ročne
  • finančný príspevok na stravovanie plne hradený zamestnávateľom
  • odchodné do dôchodku nad rámec Zákonníka práce podľa dĺžky pracovného pomeru v našej spoločnosti
  • 5 týždňov dovolenky ročne pre všetkých zamestnancov bez ohľadu na vek
  • 1 deň plateného voľna v deň narodenia vlastného dieťaťa
  • 1 deň plateného voľna v deň nástupu vlastného dieťaťa do 1 triedy základnej školy
  • odmena za doporučenie zamestnanca
  • vernostná odmena
  • poistenie zamestnancov pri výkone povolania a zároveň zabezpečenie celého vybavovacieho procesu v prípade poistnej udalosti
  • vzdelávanie zamestnancov
  • moderná jedáleň v priestoroch spoločnosti zabezpečuje nielen obedy, ale aj pestré raňajky a rýchle občerstvenie počas dňa
  • moderné pracovné prostredie s kvalitnými pracovnými prostriedkami
  • zabezpečenie pitného režimu – pitná voda v bareloch
  • nápojové a potravinové automaty
  • spoločenské akcie
  • darček na konci roka
  • welcome balíček pre zamestnanca v prvý deň nástupu do práce
  • vitamínové balíčky

Informácie o výberovom konaní

Požadujeme okrem znalosti opravy elektrických zariadení aj znalosť ohľadom elektroniky, nakoľko ide aj o opravu portálových žeriavov.

Ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem.
V prípade záujmu o túto pracovnú ponuku, pošlite nám prosím Váš životopis na: hr@metrans.sk.
V predmete mailu označte prosím názov pozície.
Všetky zaslané životopisy a motivačné listy sú v súvislosti s realizáciou výberového konania v zmysle zákona o ochrane osobných údajov uchovávané po dobu šesť mesiacov. Po tejto lehote v zmysle toho istého zákona budú Vaše osobné údaje zlikvidované. Získané osobné údaje nikomu neposkytujeme, nesprístupňujeme ani nezverejňujeme.

Vzdelanie v odbore

elektrotechnika

Požiadavky na zamestnanca

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním

stredoškolské odborné vzdelávanie bez maturity

Osobnostné predpoklady a zručnosti

  • pozornosť
  • spoľahlivosť
  • flexibilita
  • technický talent

Radi vám povieme viac a predstavíme vám, ako by mohla vyzerať vaša nová a lepšia kariéra v METRANS. Pošlite nám svoj životopis a dohodnite si osobné stretnutie. Budeme sa tešiť!

Kontaktujte nás

Katarína Vargová

hr@metrans.sk

+421 918 776 927

Zdieľajte túto príležitosť

Zaujala vás táto príležitosť?​

Zadajte svoju e-mailovú adresu a my vám do e-mailu zašleme odkaz na neskoršiu odpoveď.