Sekretárka finančného riaditeľa

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

– Vedenie sekretariátu finančného riaditeľa.- Riešenie pohľadávok a záväzkov spoločnosti. – Príprava podkladov pre finančného riaditeľa.- Komunikácia so zákazníkmi a materskou spoločnosťou.- Komunikácia s poisťovňou a poisťovacími maklérmi, riešenie poistných udalostí.- Komunikácia s ostatnými oddeleniami spoločnosti.

Zamestnanecké výhody, benefity

– Kvartálne odmeny až do výšky dvoch základných platov ročne.
– Finančný príspevok na stravovanie plne hradený zamestnávateľom.
– Odchodné do dôchodku nad rámec Zákonníka práce podľa dĺžky pracovného pomeru v našej spoločnosti.
– 5 týždňov dovolenky ročne pre všetkých zamestnancov bez ohľadu na vek.
– 1 deň plateného voľna v deň narodenia vlastného dieťaťa.
– 1 deň plateného voľna v deň nástupu vlastného dieťaťa do 1. triedy základnej školy.
– Odmena za doporučenie zamestnanca.
– Vernostná odmena.
– Vzdelávanie zamestnancov.
– Moderná jedáleň v priestoroch spoločnosti zabezpečuje nielen obedy, ale aj pestré raňajky a rýchle občerstvenie počas dňa.
– Moderné pracovné prostredie s kvalitnými pracovnými prostriedkami.
– Zabezpečenie pitného režimu – pitná voda v bareloch.
– Nápojové a potravinové automaty.
– Spoločenské akcie.
– Welcome balíček pre zamestnanca v prvý deň nástupu do práce.
– Darček na konci roka.
– Vitamínové balíčky.

Informácie o výberovom konaní

Ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem.
V prípade záujmu o túto pracovnú ponuku, pošlite nám prosím Váš životopis na: hr@metrans.sk.
V predmete mailu označte prosím názov pozície.
Všetky zaslané životopisy a motivačné listy sú v súvislosti s realizáciou výberového konania v zmysle zákona o ochrane osobných údajov uchovávané po dobu šesť mesiacov. Po tejto lehote budú Vaše osobné údaje zlikvidované. Získané osobné údaje nikomu neposkytujeme, nesprístupňujeme ani nezverejňujeme.

Požiadavky na zamestnanca

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk – Expert (C2) a Anglický jazyk – Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word – Pokročilý
Microsoft Excel – Pokročilý
Microsoft Outlook – Pokročilý

Počet rokov praxe

1

Osobnostné predpoklady a zručnosti

komunikatívnosť, spoľahlivosť, presnosť, pozornosť, precíznosť, dôraz na detail, zmysel pre organizovanie a plánovanie práce, kultivovaný prejav, profesionálny prístup, ochota sa učiť nové veci

Kontaktujte nás

Katarína Vargová

hr@metrans.sk

+421313234257, +421918776927

Zdieľajte túto príležitosť

Zaujala vás táto príležitosť?​

Zadajte svoju e-mailovú adresu a my vám do e-mailu zašleme odkaz na neskoršiu odpoveď.