Tamás Varga

V roku 2005 Tamás Varga poslal svoj životopis do spoločnosti METRANS na základe odporúčania svojho bývalého kolegu, ktorý sa o spoločnosti vyjadroval len pozitívne. METRANS bola vtedy iba  malá spoločnosť, ale Tamás už v deň pohovoru cítil, že je v správnom čase na správnom mieste.

V rámci spoločnosti Tamás rástol, zo začiatku od poskytovania podpory pre zákaznícky servis, následne viac ako desať rokov strávil v pozícii vedúceho maďarského zákazníckeho servisu. Tak ako spoločnosť METRANS rástla, otvorili sa ďalšie možnosti v kariérnom raste. V roku 2019 bol Tamás povýšený na svoju súčasnú pozíciu zástupcu vedúceho oddelenia zákazníckeho servisu v spoločnosti METRANS /Danubia/.

 

Tamás sa v spolupráci so svojím nadriadeným stará o plynulý chod oddelenia zákazníckeho servisu, venuje sa zákazníkom. Okrem toho považuje za nesmierne dôležité vytvoriť dobrú atmosféru na pracovisku, aby sa každý tešil do práce. Táto úloha by nebola realizovateľná bez podpory skvelých manažérov, vedúcich teamleadrov, a samozrejme bez kolegov na oddeleniach, za čo im patrí veľká vďaka. 

Na práci Tamása najviac baví to, že sa nikdy nestane rutinou. Zavádzanie nových služieb pre zákazníkov potrebuje tímovú spoluprácu, ktorá vyžaduje kreativitu, inšpiráciu, s ktorou je spojená aj veľká zodpovednosť.

Úspechy a to, že má medzi kolegami aj skvelých priateľov, je motivácia, ktorá ho ženie vpred.

Čím METRANS vyniká na trhu? Tamás vysvetľuje: „Je to podpora a starostlivosť vrcholového manažmentu o zamestnancov. To sa nezmenilo odo dňa, keď som tu začal pracovať. Vždy je tu pocit istoty, že spoločnosť bude svojich ľudí podporovať bez ohľadu na podmienky a že je tu vždy priestor na osobný rast.”  

Pre Tamása je najlepším relaxom čas strávený s rodinou, na ktorú je nesmierne hrdý. Vo voľnom čase chodí so svojimi dvoma psami plemena maďarskej vižly na dlhé prechádzky po krásnej prírode Žitného ostrova. 

Je tu však jedna zaujímavá vec, ktorú o Tamásovi vie iba málo ľudí: energiu si dobíja vo svojej levanduľovej záhrade, keďže sa venuje s manželkou aj pestovaniu francúzskej levandule.